Registreerimine BK 1win: kuidas registreerida bookmaker 1win ja kihla sport

Lihtne registreeruda 1win

Kui otsustate panustada spordi usaldusväärne bookmaker, siis kindlasti peate registreeruma ametlikul veebilehel 1win. Et saada täielik juurdepääs kõigile erinevatele funktsioonidele saidi, peate võtma mõned lihtsad sammud. Kõigepealt, mine ametlikule veebilehele või töö peegel täna. Leia roheline nupp paremast ülemisest nurgast ja järgige süsteemi juhiseid. Teil on vaja sisestada oma isikuandmeid, kinnitada oma tegevusi ja valida mugav valuuta järgnevateks makseteks. Pärast aktiveerimist oma konto ja esimest makse, saate hakata otsima huvitavaid spordiüritusi ja tulutoovaid tõenäosusi. Lisaks, valmis registreerimine BC 1winl avab täieliku juurdepääsu kõigile võimalustele saada teretulnud boonusi.

Saate alustada registreerimist läheb nii täisversiooni arvuti ja mobiilne versioon nutitelefoni või tahvelarvuti. Oluline on märkida, et registreerimisküsimustikule tuleb sisestada tegelik teave. Vastasel juhul ei takista 1win mitte ainult raha hoiuselt väljavõtmist, vaid võib ka konto ilma sissenõudmise võimaluseta blokeerida.

Küsimustiku täitmise ja konto aktiveerimise ülesanne on kinnitada uue kasutaja vanuse saabumist.

On mitmeid viise registreerida 1win. Pidev blokeerimine ei tee siiski lihtsaks registreerida ametlikul veebilehel. Saidi sisselogimiseks peate kasutama VPN-i või leidma peamise domeeni värske praeguse peegli.Step-by-step registreerimine 1win bookmaker

Üsna lühikest aega, bookmaker suutis meelitada tähelepanu mängijad üle kogu maailma. Venemaal on 1win sait saanud ka üks populaarsemaid, vaatamata piirangutele Roskomnadzor. Muljetavaldav aktiivsete kihlvedude meeskond eelistab bookmakerit nii traditsiooniliste spordi- ja spordisündmuste mitmekesisuse kui ka eksootilisema espordi jaoks. Lisaks saate mitmekesistada oma vaba aega online kasiinod, teenindusajad ja pokkerimängud.

Järgmised juhised registreerimiseks 1wine aitab teil kiiresti mõista protsessi ja alustada võitnud kihlveod.

On väga lihtne luua isiklik konto bookmaker 1win web ressurss. Saate valida kahest võimalusest.

  • Kiire.
  • Sotsiaalvõrgustiku konto kasutamine.


Pärast minutit on teil võimalus hoida hoiust ja panna esimesed kihlveod. Järgmisena ütleme teile sammhaaval iga meetodi kohta.Registreeri 1win ühes klõpsus

Nagu eespool mainitud, tuleks alla laadida kas bookmakeri ametlik lehekülg või alternatiivne ressurss. Ära unusta blokeerimist 1win ja kasutada uusimaid meetodeid, et seda mööda minna.

Otsige ekraani ülemisest paremast küljest rohelist nuppu Register. Klõpsates seda, registreerimisvormi ilmub kaks võimalikku võimalust: "Fast" ja "Sots. Võrgud. "Valige vahekaardi Kiire.

Oluline! Enne kui hakkate registreerima ja kasutama kõiki saidi funktsioone, lugege veokijuhi tingimusi. Nii sa kaitsed ennast tegevuste eest, mille eest saad konto lukku.

Registreerimisvormile tuleb sisestada põhilised kontaktandmed: telefoninumber, e-posti aadress ja sobimatu parool. Valige vahekaardil mugav valuuta, milles te hiljem maksete. Valikut ei saa hiljem muuta.

Kui teil on juba promo kood, siis klõpsates „pluss“ ilmub teine väli sisestada andmed teretulnud boonus.

Pärast seda, kui on kontrollitud, et kõik väljad on õigesti täidetud, klõpsake nuppu „Registreeri.“ Nii et te edukalt läbida kiire registreerimine.Registreeru sotsiaalvõrgustiku kontoga

Saate aktiveerida oma 1win konto kasutades mugav sotsiaalne võrgustik või teenus. Registreerimistoimingute lõpuleviimiseks on praegu kättesaadavad:

  • VKontakte
  • Koolikaaslased
  • Google
  • Yandex
  • Mail.py
  • Telegramm
  • Auru


Valige profiil, sobiv valuuta ja sisestage promo kood, klõpsake nuppu „Registreerimine“.

Üldiselt on mõlemad meetodid üsna kiired. Bookmaker 1win on praegu liikunud traditsioonilise mahu registreerimise vorm palun aktiveerimise kiirus. Siiski ei ole võimalik isikuandmetest täielikult vabaneda. Olemasolevad meetodid võimaldavad teil luua konto mõne minuti jooksul. Võite ka hoiustada raha ja panna kihlveod kohe pärast luba. Kuid igal juhul peate võtma järgmised kohustuslikud meetmed - konto kontrollimine.

Kontroll on mängija isiku tuvastamine. On vaja kinnitada mängija isikut, tema vanust, nime, makseandmeid. Samal ajal on pärast esimest suurt võitu vaja kontrollida.

Kontrollimenetlus kehtestati BC 1win kaitsta häkkimata mängijad, kes loovad palju kontosid ja aktiveerida boonusi. Kohtu eeskirjadega on ühele mängijale sõnaselgelt keelatud mitu isiklikku kontot. Vastasel juhul ei saa lukku taastada. Sel põhjusel kontrollitakse passi andmeid ja mängija identiteet on seotud konkreetse profiiliga ID.Kuidas kontrollida mängukonto BC 1win?

Mängija andmete kontrollimise kord toimub 12-24 tunni jooksul. Identifitseerimiseks tuleb toetada passi skaneerimist. Seda on lihtne teha. Oma isiklikul kontol, saate alla laadida faile. Skaneeritud passifailis peab olema kaks lehekülge: esimene lehekülg koos foto ja registreerimislehega.

Erandjuhtudel võib tehniline abi taotleda makseandmete kinnitamist. See ei ole aga tavaline tava.

Kontroll lõpeb e-posti teatega.

Pärast kontrollimenetluse lõpetamist on kliendi andmed ja makseteave seotud kasutaja identifitseerimisnumbriga. Seetõttu ei ole kolmandatel isikutel võimalik teha finantstehinguid. Kontrollitud konto kasutamisest saadav kasu hõlmab ka suutlikkust raha kiiresti välja võtta. Kindlaksmääratud kasutajad saavad raha prioriteedina.