Promo kood BC 1win: praeguse promo koodi aktiveerimine 1Win kontoris ja boonuste võitmine

Promo koodid uute mängijate alates BC 1win

Bookmaker annab kõigile registreerivatele kasutajatele võimaluse osaleda kasumlikus boonusprogrammis. Nii et kui luua 1win konto, saate aktiveerida spetsiaalse reklaamkoodi ja saada kasvu esimese nelja hoiused. Teades õiget digitaalse kirja kombinatsiooni, võite maksete tegemisel suurendada summa oma kontole 500%. Kasutades promo kood, saate kuni $3260 nii palju kui võimalik. Promo koodi alusel saadud rahaliste vahendite krediteerimisel ja tagasimaksmisel on siiski oma omadused, mida tuleb registreerimisetapis arvesse võtta.Kuidas kasutada praegust promo koodi 1Win?

Et kasutada ära kõiki boonusprogrammi funktsioone, peate kõigepealt minema 1win veebilehele. Venemaal, võite silmitsi teatud raskusi, sest bookmaker ametlik veebileht on pidevalt blokeeritud Roskomnadzor. VPN teenused, voldiku serverid ja peeglilingid võimaldavad teil piirangust mööda minna.

Kui veebiressurssi põhilehel, peate leidma nupu registreerimiseks. See on paremas ülemises nurgas. Pärast klõpsamist rohelisele nupule pop-up aknas palutakse teil valida mugav viis saada konto. Saate kasutada kiiret registreerimist või volitust mugava sotsiaalvõrgustiku kaudu. Vorm sisaldab ka väli tutvustada praeguse promo kood 1win.

Pärast volitamist oma isiklikul kontol, peate sisestama ka täiendavaid andmeid „Seadistused“ osa. Tavaliselt on tühjad väljad. Kui te ignoreerite registreerimismeetmete kinnitamist ja profiili täielikku täitmist, siis tulevikus on võidetud raha tagasivõtmisega probleeme.

Promo koodi 1win poolt lubatud boonuse aktiveerimiseks peate esimese makse postitama. Piisab, et anda minimaalne lubatud summa - $0.15. Ja isegi see summa antakse kinkekott. Järgnevaid kolme makset soodustab ka boonusraha. Kogusumma 500% jaotatakse järgmiselt:

  • Esimene hoius on 200% suurendamine makse summa.
  • Teine on saada 150% hoiuse suurus.
  • Kolmas makse on 100% stiimul.
  • Neljas hoius raha on 50% boonus.

Kuid olenemata annetatud summadest ei ole boonuskontole võimalik saada rohkem kui $3260. Need on meetme tingimused ja see ei tööta neid vaidlustada.Bookmaker kingitus reeglid

Krediteeritud boonusraha võib lõppeda reaalkontol, kui stiimulite edendamise tingimused on täielikult täidetud. Seega, programm kehtib ainult tavalised koefitsiendid vähemalt 3.0.

Selguse huvides analüüsime näidet. Suurus spordi kihla on planeeritud $15. Õnneks leidis mängija ürituse koefitsiendiga 5.2. Kui võistluse kavandatav tulemus kinnitati ja panus võideti, kantakse 5% panuse summast üle kasutaja reaalkontole. Vaadeldavas näites pärast mängu lõpetamist konverteeritakse põhikontole $4. Alles pärast kogu „run“ boonusraha saadud promo kood, vastavalt sellele põhimõttele, annetatud raha saab eemaldada süsteemist ja kasutada edasiste kihlvedude.Kas on võimalik saada friebet kasutades promo koodi?

Vastavalt edendamise stiimuli uutele kasutajatele, 1win bookmaker pakub ainult suurendada esimesed hoiused. Saamine tasuta kihla BC saab juhtuda ainult siis, kui ainulaadne kupongi saadakse ettevõtte administratsiooni. Reeglina julgustab bookmaker regulaarselt aktiivseid mängijaid sel viisil või annab sünnipäeva kingituse. See tähendab, et friebeti saamine on võimalik ainult ameti individuaalsel ettepanekul. Selliste kingituste kombinatsioonide aktiveerimine toimub teie isiklikul kontol.

Oluline on mõista, et 1win teretulnud ja boonusprogrammid muutuvad pidevalt ja uued pakkumised tekivad. Et mitte unustada uusi tutvustusi, soovitame tellida saidi uuendused e-posti teel. Seda saab teha oma isikliku konto vastavas osas ja ametliku kodulehel.Kuidas ma oma kontolt raha lisan ja välja võtan?

Oluline tingimus tehingute 1win süsteemi on säilitada identiteedi maksesüsteemide. See nõue on selgelt märgitud teenuse kasutamise eeskirjades. See tähendab, deponeerides raha bookmakeri kontorisse elektroonilise rahakoti abil, peate võit tagasi võtma vähemalt sama rahakoti või kasutama sarnast elektroonilist rahakoti teise süsteemi. Näiteks kui te täiendasite oma kontot pangakaardiga, siis ei saa te raha elektroonilisele rahakotile välja võtta.

Rahalise koostoime osas on mitmeid olulisemaid nüansse, et töötada 1win bookmakeriga:

  1. Rublad, eurod, Kanada dollarid, tenge on saadaval finantstehingute jaoks.
  2. Kasutada saab ühte kaheteistkümnest erinevast maksesüsteemist, sealhulgas kõige populaarsemad Webmani elektroonilised süsteemid, Perfect Money, Maksja ja pangakaardid.
  3. Künnis raha väljavõtmiseks süsteemist on ainult $1.5. Tehingu kohta võib maha arvata maksimaalselt $1225. Piiranguid kohaldatakse siiski ainult elektrooniliste maksesüsteemide suhtes.
  4. Kasutaja kontole vahendite krediteerimise eeskirjad ei kehtesta tasu. Ilma vahendustasudeta tehakse toiminguid nii raha registreerimiseks kui ka väljavõtmiseks.
  5. Raha süsteemist väljavõtmise aeg võib sõltuvalt kontode kontrollimise olemasolust erineda. Üldiselt võib tagasivõtmistaotluse menetlemine ulatuda 72 tunnini. Kui kasutaja andmeid toetab, täidetakse taotlus väga kiiresti. Kontrollimise puudumisel kohaldatakse järgmist põhimõtet. Rakendus, mille kogus on kuni $80, viiakse ellu 1-2 tunni jooksul. Kui summa ületab $80, võib tagasivõtmise viivitus ulatuda 3 päeva. Samal ajal saab turvateenistuselt nõuda andmeid, mis kinnitavad mängija tegelikku identiteeti. Isikuandmete kinnitamine toimub siiski siis, kui kasutaja kahtlustab pettuses.
  6. Kõik aktsionärid ja boonuspakkumised tegutsevad ühe piirava põhimõtte kohaselt: raha on võimatu saidi kontolt välja võtta ilma seda täielikult tagasi võitmata. Kui seda nõuet rikutakse, debiteeritakse annetatud raha täielikult ja on oht, et kasutaja konto blokeeritakse täielikult ilma sissenõudmisvõimaluseta.

Kokkuvõttes väärib märkimist, et 1win bookmaker maksab täielikult võitu. Probleem võib tekkida ainult ebaseaduslike meetmetega. Sellisel juhul tegutseb ettevõte karmilt, ilma et oleks õigust oma otsust edasi kaevata.