Boonused BC 1Win - mängida boonus registreerimiseks bookmaker 1Win

Bookmakeri boonuspoliitika 1Win

BC tervitusprogramm on suunatud nii tavalistele klientidele kui ka äsja registreeritud klientidele. Reklaamkoodid ja reklaamid, et täiendada bookmaker konto on 1Win eriti atraktiivne uute kasutajate. Isegi kui sa ei ole kunagi kihla sport, siis kindlasti on huvitatud saada teretulnud kingitus saidilt. Võite suurendada oma hoiust kuni 4 korda. Ja ei ole üldse vaja panustada suurtes summades topelt hoiust.

Ettevõtte kõige tulutoovam kingitus on võimalik saada esimesel makse. Bookmaker 1Win suurendab hoiust 500% kuni $3260. Kingitus läheb automaatselt 1Win isikliku konto boonussaldole. Jälgib boonuskontot ekraani ülemises paremas osas Balance.

Sõltuvalt valuuta valitud registreerimisel selles valuutas, teretulnud kingitus krediteeritakse.Kuidas saada ja kuidas mängida boonust 1Win?

Boonuse saldo täiendatakse ainult kasutajatele, kes on registreerimise täielikult lõpetanud ja kinnitanud. See on aktiveeritud konto, mis on üks peamisi tingimusi teenida boonus. See tähendab, kui te lõpetate aktiveerimise oma isikliku konto ja panustada summa suurem kui minimaalne künnis, on automaatne tekkimine vastavalt meetme.

Spordi ja kasiino kihlvedude boonuskonto täiendatakse 1Win järgmises järjekorras.

  • Esimene hoius on 200% suurendamine makse summa.
  • Teine on saada 150% hoiuse suurus.
  • Kolmas makse on 100% stiimul.
  • Neljas hoius raha on 50% boonus.

Võite saada maksimaalselt $815 iga makse. Kokku kõigi nelja makse - kuni $3260.

Pärast boonusraha saamist peaksite seda mängima. See on programmi teine tingimus. 1Win annetatud raha on võimatu tagasi võtta ilma seda tagasi võitmata. Ümberkujundamine reaalrahaks toimub 100% formaadis. Vastasel juhul, kui mäng ei ole täielikult mängitud, lükkab tugiteenus taotluse tagasi.

Oluline! Kui mängutingimusi ei täideta ja esimest korda esitatakse tagasivõtmistaotlus, ei kohalda 1Win administratsioon ühtegi karistust. Kui taotlus esitatakse uuesti, blokeeritakse konto koos sisestatud vahenditega.Tasu võitmine bookmakerilt 1Win

Soovitame lugeda tervitusboonuse täielikke tingimusi, et vältida 1Win konto blokeerimist. Boonuskontolt kogunenud raha tuleks kasutada tavalistel kihlvedudel. Samal ajal võetakse reeglist arvesse teist tegurit: koefitsient on vähemalt 3,0. Pärast võitmist, hoiuse peakonto suurendatakse 5% summa lõpetatud bet.Kasutades seda algoritmi, peaksite konverteerima kogu teretulnud summa saldo peakonto.

Näiteks, täiendades 1Win konto summa $165, saate $325 boonus konto. Tehes tavaline kihla koefitsiendiga vähemalt 3.0 ja võitnud, saate $8 peakontole. Seega peate konverteerima kogu saadud kingituse summa.Tingimused teretulnud pakkumine bookie

Igal korraldatud müügiedendusel on individuaalsed tingimused. Sel põhjusel, enne pakkumise ärakasutamist, peaksite hoolikalt lugema boonuse saamise ja selle võitmise tingimusi. Uued kasutajad saavad boonuseid, kui järgmised lojaalsuse programmi tingimused on täidetud:

  1. Võite aktiveerida reklaamkoodi saada boonus täiendus kord, kui aktiveerite uue isikliku konto. Ei ole ette nähtud taasaktiveerimist. Varem oli boonuse aktiveerimise tähtaeg. Praegu saab kingituse aktiveerimist teostada nii kohe pärast registreerimist kui ka pärast üsna pikka aega.
  2. Hoiuseraha tuleb teha ühe maksena. Kui need sisestatakse erinevate tehingutega, suureneb nende järjestus vastavalt meetme tingimustele.
  3. Boonusraha ümberkujundamine reaalrahaks on piiratud. See on 14 päeva. Loendus algab kohe pärast esimest tehingut ja teretulnud kingituse vastuvõtmist. Kui te ei vasta võitnud tähtaeg, boonus kaob.
  4. Kõik määrad registreeritakse, välja arvatud tulud ja tavalised, mille koefitsient on alla 3,0.
  5. Kui järjehoidja kahtleb kasutaja tegevuse seaduslikkuses, on administratsioonil õigus esitada taotlus mängija dokumentide esitamiseks.
  6. BC on õigus muuta reegleid programmid oma äranägemisel.


Millistel reklaamidel saavad registreeritud kasutajad osaleda?

Kui sa eelistad panustada spordi kasutades nutitelefoni, siis saate boonuse paigaldamiseks ametlik tarkvara. Programm on saadaval nii Apple ja Android seadme kasutajatele. Kingituse suurus on kuni $80.

Rakenduse saab alla laadida mobiilseadmele 1Win ametliku veebilehe või praeguse tööpeegli leheküljel. Ülemises paremas nurgas saidi on ikoonid Android ja Apple logod. Pärast praeguse süsteemi valimist laadige tarkvara alla.

Oluline! Isegi kui on olemas süsteemi hoiatus kolmanda isiku allikatest tarkvara allalaadimise ohu kohta, kinnita oma tegevust. Paigalduspakett ametlikul veebilehel on täiesti turvaline ja viirusevastane kontrollitud.

Pärast paigaldamist saate boonuse aktiveerida. Aktiveerimine toimub ka üks kord konto kohta.

Kingitust on võimalik muuta mitte ainult tavaliste rongidega, vaid ka kiirrongidega. Odds - vähemalt 1.30 iga kihla kohta. Pärast edukat kihlvedu saate 6% panuse summast peamise hoiuse kohta.